Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram anasayfa beyaz boş hatası

1.545 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda daha önceki yazdığımız konuyla ilgili instagram ana sayfa beyaz sorunu ve buna benzer bir başka sorun olan anasayfa beyaz boş görünüyor.

Bu tür sorunlar nadir olarak karşınıza çıkabilmektedir. Bizde anasayfa boş geliyor sorunu hakkında sizlere çözüm üretmeye çalışacağız. İnstagram da paylaştığınız fotoğraflar, videolar yanı sıra hikâyeler ile popüler, trend uygulama olarak aşağı yukarı herkesin kullandığı bir uygulamadır.

Hali hazırda böyle olunca da sistemlerde aşırı yoğunluklar meydana gelmektedir. Bu yoğunluklar nedeniyle sizin tarafınızda değil de instagram sunucuları tarafından sorunlar oluşmaktadır. Bu yoğunluklar neticesinde karşınıza farklı sorunlar, hatalar alabilirsiniz.

Bunlardan en başta olanı akış yenilenemedi ve diğer giriş problemleridir. Bunun yanında beyaz ekran sorunu, anasayfa da hiçbir şeyin görünmemesi boş gelmesidir. Aşağıda ufak tefek ipuçları kullanıcı tarafında oluşan instagram anasayfa beyaz boş ekran sorunu çözmeye çalışacağız.

İNSTAGRAM ANAEKRAN BOŞ GELİYOR HATASI

Öncelikle dediğimiz gibi boş ekran sorunu çözümlemek için aşağıda ipuçları gözden geçirmeniz gerekecektir.

  • Telefonun internet bağlantısı var mı, yok mu? Bağlantı zayıf ise bu sorun yaşanabilir.
  • Bağlantı türünü değiştirin, mobil internet kullanıyorsanız wifi ağından bağlanmayı deneyin bu tam tersi de olabilir.
  • Telefonda veya web de vpn bağlantı, Proxy bağlantı kullanıyorsanız bunları iptal ederek normal bağlanmaya çalışınız.

Proxy bağlantı ayarları

Vpn bağlantı ayarları

Yukarıda verdiğimiz iki konu başlığını ayrıca inceleyebilir bu ayarları değiştirerek iptal edebilirsiniz. Bunun dışında Android veya İOS, Windows işletim sistemli telefonlar kullanıyorsanız dns adresi değiştirerek deneyebilirsiniz.

android dns değiştirme

ios dns değiştirme

Yukarıda iki konu içinde dns ayarlarını değiştirme konusunda yazımızı okuyarak sizde kendi telefonunuzda uygulayabilirsiniz.

Fakat şunu söylemek gerekirse bu sadece kesin bir çözüm değildir. Bunun nedeni bu sorun instagram sunucuları tarafından yaşanan yoğunluk olarak görülmektedir.

Bu yoğunluğun geçmesini beklemek gerekecektir. Bu konumuzda instagram anasayfa boş geliyor sorunu ve bununla ilgili olarak sorun nasıl çözülür? Bu sizlere vermeye çalıştık bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın