Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok da videoyu kaydet butonu olmayan videoları indirme

5.471 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tik tok video indirme konusunda daha önce kaydet butonu varken video galeriye nasıl kaydedilir bundan bahsetmeye çalışmıştık.

Bu yazımızda paylaş butonunda kaydet düğmesi olmayan videolar nasıl kaydedilir bunu yazımızda anlatmaya çalışacağız.  

VİDEOYU KAYDET BUTONU OLMAYAN TİK TOK VİDEOLARINI İNDİRME

Video içerik üretme uygulaması Douyin veya Türkiye’de bilinen adıyla TikTok uygulamasında beğendiğiniz videoları indirmek için programa ihtiyaç duymadan programsız indirebilirsiniz. Fakat bazı videolar paylaşım yapan kullanıcılar tarafından kaydet butonu kaldırmak suretiyle gönderildiği için diğer kullanıcılar bu videoları indiremiyor.

Bizde kaydet butonu olmayan yani indirme özelliği olmayan videolar programsız nasıl indirilir, kaydedilir bu konumuzda sizlere kolay çözüm yolu ile hemen anlatmaya aynı zamanda video ile anlatım yapacağız.

TİK TOK İNDİRME ÖZELLİĞİ OLAN VİDEOLARI KAYDETME

Programsız tik tok video indirme konusunda indirme özelliği kapalı olan video kaydetmek veya bir başkasına göndermek için Paylaş > E-posta özelliğinden yararlanacağız.

Tik tok video kaydetme video anlatım;

Beğendiğiniz ve indirme özelliği devre dışı bırakılmış video oynatmaya giriyoruz ve paylaş butona bastığımız da e-posta yazan yere dokunduğumuz da video ekranında “kaydediliyor” ikonu görünecektir.

Böylece telefonun galerisi baktığınızda galeriye bu video kaydetmiş olarak göreceksiniz. İOS işletim sistemli İphone veya Android telefonlarda tik tok video indirme programsız oldukça basit yöntemle indirebilirsiniz.

Bu videoyu mail yolu ile başkasına gönderebilir veya kendinize de mail olarak da atabilir gelen video da ayrıca kaydedebilirsiniz.

Arama Kelimeler;

Video indir, video indirme, video indir programı, video indir tik tok, video indir ücretsiz, tik tok indir, tik tok videoları, tik tok video indirme, tik tok musically download

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın