Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Y7 Pro format nasıl atılır

36 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Huawei Y7 Pro format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra Huawei Y7 Pro formatlama hakkında bilgilerimizi paylaşacağız.

Genel olarak işletim sistemli cihazlara virüsler, donmalar, yavaşlama, takılma, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde cihazlar sıfırlanmaktadır.

Huawei Y7 Pro sıfırlama öncesinde de cihazın tüm yedeklemesini almayı ihmal etmeyi unutmayın.

Telefon rehberi, video, fotoğraflar, notlar ve diğer önemli bilgilerinizi mutlaka yedekleyiniz. Rehber yedeği nasıl alınır aşağıda inceleyebilirsiniz.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Huawei Y7 Pro hard reset atma işlemine başlamadan önce yedeklemeyi aldıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

HUAWEİ Y7 PRO FORMAT NASIL ATILIR

Huawei Y7 Pro silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım telefonun içinde yer alan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > Sil bu adımları takip ederek Huawei Y7 Pro içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Böylece ilk gün gibi fabrika ayarına geri almış olacağız.

Diğer yöntem cihaz üzerinde fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı formatlacağız. Bunun için nasıl yapılır aşağıda yönergeleri takip edelim.

HUAWEİ Y7 PRO NASIL SIFIRLANIR

Huawei Y7 Pro fabrika ayarına geri almak için telefon üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Cihazın üzerinde Sesi Açma Tuşu + Güç Tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımlarla Huawei Y7 Pro fabrika ayarına silme işlemini gerçekleştirmiş oluruz. Bu işlem esnasında işlemi yarıda kesmeyin ve üzerinden hiçbir parça sökmeyin.

Bu konumuzda Huawei Y7 Pro format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız bizimle destek bölümünden irtibata geçebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın