Sponsorlu Bağlantılar

Huawei P Smart Z format atma nasıl yapılır

58 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Huawei P Smart Z format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra Huawei P Smart Z sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Virüsler, ikinci el satışı, teknik servis öncesi genel olarak işletim sistemli bilgisayar, tablet ve telefonlara format atılmaktadır. Başta Huawei P Smart Z cihazlara format atılmadan önce cihazın tüm yedeklerini almayı ihmal etmeyiniz.

Telefon rehberi, fotoğraflar, notlar, videolar ve diğer önemli verilerin mutlaka yedeğini almayı ihmal etmeyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Huawei P Smart Z formatlama işlemi öncesinde yedeklemeyi aldıktan sonra cihazın şarjını da kontrol ediniz. Şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

HUAWEİ P SMART Z NASIL FORMAT ATILIR

Huawei P Smart Z silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk yöntem cihazın içinde bulunan cihazın menüsünden diğer adım ise cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Sil bu adımları kullanarak Huawei P Smart Z hard reset atma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Böylece cihazın içinde tüm bilgileri temizleyerek cihazı ilk gün gibi fabrika ayarına döndürmüş olacaksınız.

HUAWEİ P SMART Z NASIL SIFIRLANIR

Huawei P Smart Z fabrika ayarına geri alma işlemini birde cihazın üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak geri alabilirsiniz. Bunun için aşağıda yönergeleri takip ederek gerçekleştirelim.

  • Cihazı kapalı konuma alın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu bu tuşlara birlikte basıyorsunuz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutuyoruz.
  • Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakın
  • Recovery Mode
  • Wipe data All / Factory Reset
  • Reboot system now

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda menüleri cihazın sesini kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelebilirsiniz. Huawei P Smart Z fabrika ayarına sıfırlama işlemi esnasında cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

Bu konumuzda Huawei P Smart Z format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorular için soru cevap sayfamızı kullanabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın