Sponsorlu Bağlantılar

HTC Desire 12s format nasıl atılır

26 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda HTC Desire 12s format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç püf noktasına değineceğiz daha sonra HTC Desire 12s sıfırlama konusunda bilgilerimizi paylaşacağız.

HTC Desire 12s formatlama genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır. HTC Desire 12s hard reset atma öncesinde cihazınızın mutlaka yedeğini almayı unutmayın.

Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar ve diğer verilerin mutlaka yedeğini almayı ihmal etmeyin. Android telefon rehberi nasıl yedeklenir? Bu yazımızdan telefon rehberinin yedeğinin alınmasını inceleyebilirsiniz.

HTC DESİRE 12S NASIL FORMAT ATILIR

HTC Desire 12s silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk adım telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz. Daha sonra cihazın fiziksel tuşlarını kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tümünü Sıfırla > Sıfırla bu adımları kullanarak Android tabanlı işletim sistemli telefonumuzun içindeki tüm bilgileri silmiş oluyoruz.

Birde telefonumuzun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız. Bunun için nasıl yapılır hemen inceleyelim.

HTC DESİRE 12S NASIL SIFIRLANIR

İkinci yöntem HTC Desire 12s fabrika ayarına sıfırlama işlemini telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini kısma + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar bu tuşlara basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Download Mode
  • Reboot to Bootloader
  • Reboot system now

Yukarıda adımlarla HTC Desire 12s fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirmiş olacağız. Böylece cihazın içinde tüm bilgileri temizleyerek ilk gün gibi eski haline geri gelecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Burada doğacak sorumluluklar tarafınıza aittir.

Bu yazımızda HTC Desire 12s format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın