Sponsorlu Bağlantılar

Honor V20 format atma nasıl yapılır

80 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Honor V20 format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Honor V20 sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önemli püf noktalarına değinerek sonrasında cihazımızın sıfırlama yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Honor V20 formatlama işlemi ve diğer cihazlarda format atmak genel olarak virüslerin bulaşması, takılmalar, yavaşlamalar, donmalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genel olarak yapılan işlemlerdir.

Honor V20 silme işlemini gerçekleştirmeden önce cihazınızın mutlaka bir yedeğini almayı unutmayınız. Telefon rehberi, notlar, galeri, video, fotoğraflar ve diğer önemli verileri yedekleyiniz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Honor V20 hard reset atma işleminde yedekleme yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlayın.

HONOR V20 FORMAT NASIL ATILIR

Honor V20 fabrika ayarına geri almak için iki farklı yöntemle cihazımızı sıfırlayacağız. Bunun için ilk adım cihazın içinde yer alan menüleri kullanarak cihazımızı sıfırlayalım.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Sil bu adımları takip ederek cihazımızı eski fabrika ayarına geri döndürebilirsiniz. Böylece cihazın içinde tüm bilgileri silmiş olacaksınız. Şimdi diğer yöntemimize geçelim.

HONOR V20 NASIL SIFIRLANIR

İkinci yöntem nasıl yapılıyor bunun için cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

  • Cihazı kapalı konuma getirin
  • Honor V20 üzerinde yer alan fiziksel tuşlarımız sesi açma + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery Mode
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot system Now

Yukarıda menüleri telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşunu kullanarak gelerek ilerliyoruz. Böylece Honor V20 fabrika ayarına döndürmek için işlemi gerçekleştirebiliriz. Bu esnada cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Honor V20 format nasıl atılır bilgi vermeye çalıştık. Bu işlem esnasında işlemi yarında kesmeyin ve üzerinden hiçbir parça sökmeyin. Doğabilecek zarardan tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorular için bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın