Sponsorlu Bağlantılar

Wi-Fi Ağı Nasıl Sıfırlanır Windows 10

192 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda kablosuz ağ sıfırlama konusunda nasıl sıfırlanır, nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bilgisayara işletim sistemini yeniden kurduğunuzda veya Windows güncellemeleri sonrasında yaşanan bağlantı sorunları nedeniyle Wi-Fi ağına bağlanamazsınız. Bu nedenle Wi-Fi ağını sıfırlamak gerekebilecektir.

Bizimde bu konumuzda Windows 10 işletim sistemini kullanarak işletim sistemlerinde Wi-Fi sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair yeni başlayan kullanıcılara bilgi vermeye çalışacağız.

WİFİ AĞI NASIL SIFIRLANIR

Kablosuz ağa bağlanamadığınızda “sorun gider” adımını seçerek çözümleme yapabilirsiniz fakat bu işe yaramadığında böyle bir çözüme gidebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için aşağıda adımları takip ederek Windows 10 Wi fi ağını sıfırlamak ve yeniden bağlanmak için deneyebilirsiniz.

  • Başlat
  • Ayarlar ( Windows Tuşu + I Harfi )
  • Ağ ve İnternet
  • Ağ Sıfırlama

BU adımları kullanarak internet ağınızı sıfırlayabilirsiniz. Daha sonra yeniden bağlantı kurmak için yeni ağ bağlantısı kurarak ağınızın stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlemi en son olarak denemenizi tavsiye etmekteyiz çünkü gireceğiniz kablosuz ağ şifrelerini yeniden girişini yapmanız gerekecek ve diğer ağ ile bağlantı kurduğunuz ayarları yapılandırmak gerekecektir.

Tavsiye Yazı; Kablosuz Ağ ( Bağdaştırıcı ) Sorunları Çözümü

Bunun dışında ağ problemi yaşıyorsanız bu ağ probleminde Win10 ağ sıfırlama işlemi öncesinde ağınızda bağlı diğer cihazlarda da sorun olup olmadığını kontrol ediniz. En son olarak ağ sıfırlama Windows 10 işletim sisteminde deneyiniz.

Bu konumuzda Windows 10 kablosuz ağ sıfırlama işlemi nasıl sıfırlanır, nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında anlatmaya çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın yorumlar sekmesinden bizimle problemlerinizi paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın