Sponsorlu Bağlantılar

Hometech Active Tab 7 Sıfırlama Nasıl Yapılır

40 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda hometech tablet sıfırlama konusunda siz takipçilerimize ve bu konuda araştırma yapan kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz. Android tabanlı akıllı telefon veya tabletlere genellikle virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama ve ikinci el satışları nedeniyle genel olarak cihazlara format atılır ve öyle teslim edilmektedir.

Hometech tab7 format atma işlemine başlamadan önce cihazın içinde bulunan tüm fotoğrafların yedeklemesinin, videoların birer kopyasını alarak cihazı öyle fabrika ayarına geri alma işlemini yapınız. Kişiler listenizde isimler varsa bunu da ayrıca yedeklemeniz mümkündür.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Yedekleme işlemini gerçekleştirdikten sonra Hometech tab7 formatlama işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış hemen anlatmaya geçebiliriz.

HOMETECH TAB7 NASIL FORMAT ATILIR

Hometech tab 7 reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bu işlem normal de Android işletim sistemleri için geçerlidir.

Şimdi Hometech tab 7 içinden menüleri kullanarak cihazı sıfırlayacağımız gibi birde donanım tuşlarını kullanarak bu işlemi gerçekleştireceğiz.

Hometech tab 7 içinde Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla bu adımı takip ederek cihazın içindeki tüm bilgileri sıfırlamış olacaksınız. Böylece Hometech tab 7 fabrika ayarına geri alma işlemini başarıyla gerçekleştirmiş oluyoruz. Birde cihazın üzerinde yer alan tuşları kullanarak cihazı eski ayarına geri alacağız.

HOMETECH TAB 7 FORMATLAMA

Eğer cihaz dondu veya herhangi bir nedenle menülere ulaşamadığınız yerde cihazı eski düzene geri alabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken adımlar ise şu şekildedir.

  • Hometech tab 7 cihazı kapalı konuma alın.
  • Güç Tuşu + Ses Açma Tuşu bunlara birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Logoyu gördüğünüzde basmayı bırakın.
  • Android System Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarda ilerlerken Hometech tab 7 cihazın sesini kısma tuşu ile ilerleyin menüleri seçmek için Güç düğmesini kullanın bu tuşlarla menüler arasında gezinebilir ve seçebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımları uyguladığınızda Hometech tab 7 Fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirerek silebilirsiniz. Bu konumuzda Hometech tab 7 silme işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. Diğer sorunlarınız, hatalarınız için soru sor sayfamızdan bize sorunlarını iletebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın