Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Enjoy 9 Plus format atma nasıl yapılır

18 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android tabanlı işletim sistemli cihazlardan biri olan Huawei Enjoy 9 Plus sıfırlama konusunda nasıl sıfırlanır, nasıl format atılır hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç püf noktası verdikten sonra Huawei Enjoy 9 Plus formatlama işlemini anlatmaya geçeceğiz.

Başta Huawei Enjoy 9 Plus olmak üzere diğer tablet veya telefonları sıfırlama işlemi virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlama, ikinci el satışı veya teknik servis öncesi cihazların içi silinerek verilmektedir.

Huawei Enjoy 9 Plus format atma işlemi de bunlardan birisi cihazınızı silmeden önce telefonun içindeki video, fotoğraflar, özel notlarınızı, telefon rehberinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Huawei Enjoy 9 Plus hard reset atma öncesinde telefonun yedeğini aldıktan sonra cihazı temizleyeceğiz. Sıfırlama işlemini iki farklı yöntem ile sıfırlama işlemini gerçekleştireceğiz.

HUAWEİ ENJOY 9 PLUS NASIL FORMAT ATILIR

Huawei Enjoy 9 Plus silme işlemini telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayabiliriz. Bunun için Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Telefonu sıfırla işlemleri gerçekleştirerek telefonun içindeki verileri temizleyebiliriz.

Yukarıda adımlarla Huawei Enjoy 9 Plus fabrika ayarlarına geri alabiliriz. Bunun dışında birde telefonun üzerinde donanım tuşlarını kullanarak cihazı eski ilk gün gibi ayarlarına geri alabiliriz.

HUAWEİ ENJOY 9 PLUS FABRİKA AYARLAR SIFIRLAMA

 

Telefonun üzerinde açma kapa tuşu ve ses düğmelerini kullanarak da cihazı fabrika ayarına döndürme işlemini gerçekleştirebiliriz.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun Güç düğmesi + Sesi Açma tuşu birlikte basın.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutunuz.
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitiriniz.
  • Daha sonra Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot system now

Yukarıda menüleri telefonun Sesini Kısma Tuşu yardımı ile menülere gelerek Güç düğmesi ile de seçme işlemini yapabilirsiniz. Telefon yeniden başladığında Huawei Enjoy 9 Plus sıfırlama işlemini başlatarak yeniden açıldığında sıfırlamış olacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu iki farklı yöntemle Huawei Enjoy 9 Plus format atmak için kullanabilirsiniz. Bu konumuzda sadece bilgilendirme amaçlı olarak verdik, doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın