Sponsorlu Bağlantılar

HGS SİSTEMİ

506 views
Sponsorlu Bağlantılar

HGS sistemleri uzun açılımı  ile “hızlı geçiş sistemleri” olarak bilinen bir geçiş ürün çeşitidir. HGS, otopark gibi girişlere ile birlikte , otoyollarda da tam kapsamıyla kullanım alanları ile hedef kitleler tarafından tercih edilmektedir. Doğrudan olarak araçlara yapıştırılan stickerler ve onları okuyan antenler ile çalışabilme olanaklarına sahiptir. Etiketler, doğrudan frekans yayan ürünler olduğundan dolayı antenlerle kapsama alanı oluşturur ve sizlere geçiş sağlamaktadır.

hızlı geçiş sistemi

Otopark gibi alanlar da kullanılan  bu ürünler de, direkt olarak sticker gibi ürünlerin bariyer kollarını tetiklemesine müsaade eder ve sizlere geçiş olanakları tanır. HGS sistemi http://www.hgssistemi.com.tr” ne bağlanan 3 metre, 5 metre, 6 metre veya daha uzun kollu bariyerler sayesinde de araçlara geçiş izni direkt olarak verilmektedir. HGS antenlerinin kapsama alanları  50 metre ile 75 metre arasında değişmektedir. Bu kapsama alan içinde radyo frekansı yayan her etiket, antenler tarafından algılanır ve program veya panel filtresi içerisine girerler. Hızlı geçiş sistemleri, HGS otopark alanında da fazlası ile kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Bu sayede otopark girişlerinde ki araçların takiplerini yapmaya da olanaklar sağlamaktadır. Direkt olarak Perkotek bünyesinde geliştirilen yazılımlar ile beraber de otoparkta ne kadar kalındığını ve ne zaman çıkılması gerektiğini hesaplayıp, bunları ücret tarifesi olarak da sizlere sunabilme konusunda çalışmalar yapmaktadır. Bu gibi ürünler son zamanlarda ülke genelinde ki çekiciliğini arttırmakta ve kitleler tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Biz de bu nedenden dolayı her daim daha fazla kullanım alanı yaratmak ve sizlere sorunsuz bir şekilde sunumlar yapma açısından ürün niteliklerini sunmayı da ihmal etmemekteyiz.

Hemen siz de Perkotek ile iletişime geçerek arayabilir , bu ürünlere ilişkin olarak da bilgi edinme şanslarına sahip olabilirsiniz. Sizlere otopark HGS http://www.hgssistemi.com.tr/ alanında sunduğumuz bu ürün yelpazesi , her geçen gün kitleler tarafından daha çok sevilirken, ürünler de bu kapsam da çekiciliğini her daim üst sıralara taşıyacak ve sizlere kombinasyonlu bir şekilde de kullanım alanları oluşturmayı ihmal etmeyecektir. Bir tık kadar uzağınızda olan Perkotek, uygun fiyatlarla ürün seçeneklerini sıralama konusunda önemli çalışmalar ortaya koymaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

araç hgs sistemi , otopark sistemleri , otopark hgs sistemi , otopark araç tanıma sistemi , hızlı geçiş sistemi , hgs çalışma mantığı , hgs nasıl çalışır , hgs saten firmalar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın