Sponsorlu Bağlantılar

Format Sonrası Orjinal Key Girilir mi ?

3.837 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda çok sorulan sorulardan biri olan orjinal windows işletim sistemine sahip bilgisayarımıza format attıktan sonra orjinalliği gider mi , korsan bilgisayar olur mu ? yoksa tekrar eski orjinal haline getirebilir miyiz ? gibi soruya cevap arayacağız.

Orjinal product key sahip bir bilgisayarınıza yavaşladığı veya herhangi bir sebep’den dolayı yeniden bir işletim sistemi kurmak isteyebilirsiniz fakat korsan bir bilgisayar olabilir mi ? bir soru aklınıza takılabilir.

Product-Key-

Bilgisayarınızın arkasında bulunan producy key numarası ve işletim sistemi modelini göreceksiniz. Bu numarayı aynı bilgisayara kullandığınız sürece hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Bazı bilgisayarlarda product ürün anahtarı bios üzerine gömülüdür. bunun için recovery cd oluşturmanızı tavsiye ederim ilk gün gibi olması için eğer bunu’da oluşturmadınız başarısız oldunuz.

Etiket üzerinde aynı işletim sistemi cd ile format atın ve bilgisayarın altında etiket üzerinde bulunan ürün anahtarı ile etkinleştirin.

Bilgisayarınızda orjinal ürün anahtarını bilmiyor iseniz product ürün anahtarı nasıl öğrenilir ? konusunu inceleyerek öğrenebilirsiniz. ürün anahtar etiketi yırtık veya bilmiyorsanız bunun için yırtık etiket ürün anahtarı nasıl öğrenilir konusunu inceleyiniz.

Bios Gömülü Ürün Anahtarı nasıl öğrenilir ?

bazı bilgisayarların ürün anahtarı bios üzerine gömülüdür , bios gömülü product anahtarını öğrenmek için ise üçüncü parti yazılım ile öğrenebiliriz. Bunun için “RWEverything” programı ile bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızın bir yapısı 32 veya 64 bit yapısına göre indirin ve bilgisayarınızda bios üzerinde yazılı olan ürün anahtarını bulabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

format sonrası ürün anahtarı girme , format attıktan sonra etkinleştirme , bilgisayara ürün anahtarını sonradan girme , key anahtarı , format sonrası etkinleştirme , bilgisayarı format sonrası etkinleştirme , windows ürün anahtarı etkinleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın