Sponsorlu Bağlantılar

Hala SMS Mesajları mı Alıyorsunuz?

346 views
Sponsorlu Bağlantılar

e-Ticaret Kanunu ile 1 Mayıs 2015 tarihi itibari ile Artık Cep telefonlarına gönderilen sms Reklamları ve e-posta mesajları kullanıcıların iznine tabii tutuldu . Daha önceden gönderilen sms ile milleti bıktıran ürün tanıtımları artık bundan sonra gelmeyecek.

Gelmeyecek diyoruz ama arada mesaj atanlarda oluyor bu mesajı almak istemiyorsanız link adresine tıklayın gibi mesajlar ile smsler’de gelmiyor değil gelen bu mesajlara cevap vermeye bilir sessiz kalmanız istemiyor anlamına gelmektedir.  Bu sms mesajlarından bıkan kullanıcılar ne yapmalı , nerelere başvurmalı bunun yolu tüketici haklarını korumak ile görevli tuketici.gov.tr adresinden yapabilirsiniz. Bunun için Tüketici Hakem Kurulu için  tuketicisikayeti.tuketici.gov.tr adresinden e-devlet şifrenizi girerek size gelen mesajın ekran görüntüsü çekerek adınız ve soyadınız ile başvurabilirsiniz.

Bu kadar prosedür ile uğraşmak istemiyor iseniz sizin adınıza bu işleri yapacak bir firma’da mevcut bu sitenin adı ise http://www.spambitti.com/ aynı şekilde bu adres üzerinden cep telefonunuza gelen sms in ekran görüntüsünü ve adınız , soyadınız ile bu site üzerinden başvurabilir ve sizin adınıza takip ediliyor ve size bir rapor halinde geri dönülüyor ayrıntılı bilgi site üzerinden öğrenebilirsiniz.

Google Arama Tags – Etiketler ;

Reklam smsleri nereye şikayet edeceğiz , istenmeyen e-postaları şikayet , reklam sms yasaklama , izinsiz mesajları şikayet nasıl edilir , cep telefonuna gönderilen izinsiz sms , spam sms kurtulma , sms yasaklama sitesi , şikayet var sms , sms şikayet hattı , sikayetimvar.com , şikayet etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın