Sponsorlu Bağlantılar

Adware:Win32/CostMin Virüsü Nasıl Temizlenir?

794 views
Sponsorlu Bağlantılar

Adware:Win32/CostMin Virüsü bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yazılımları , ücretsiz yazılımlar yada mail yolu ile gelen  dosyalardan bulaşırlar. Bilgisayarımızın sistem dosyalarına ve registry kayıtlarına yerleşen bu virüsler bilgisayarımızı her zaman tehdit etmişlerdir.

 Adware:Win32/CostMin virüsü bilgisayarımızdan Microsoft Safety Scanner programı ile temizleyeceğiz . Bu programı bilgisayarımıza indirmek ve nasıl kurulup kullanıldığı hakkında bilgi almak içinbu adresde makaleden yararlana bilirsiniz.

costmin virüsü kaldırılamıyorsa bilgisayarı güvenli mod açarak temizleme, silme işlemeni yerine getirebilirsiniz. Bu program dışında spyhunter isimli virüs sökücü yazılımlar ile kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca Eset ( Nod32 ) yazılımlarının cd, dvd ve usb bellek üzerinden açılan, bilgisayarı açılışta tarama işlemini başlatan yazılımları ile silme işlemini yerine getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın