Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } ip adresini nasıl gizlerim..?

4.510 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Hüseyin

Soru Sor : Merhaba Adem Bey , Ben girdiğim chat odasında devamlı ban yemekteyim. ip adresime atılan bu ban dan dolayı ip adresimi gizlemek istiyorum. Sizden ricam ip adresini nasıl saklarım gizlerim yardımcı olursanız sevinirim.

İP ADRESİ GİZLEME ;

Merhaba Hüseyin bey , ip adresi size servis sağlayıcıları yani ttnet , superonline , uydunet gibi firmalar tarafından statik ip adresi dışında dinamik ip adresleri olarak verilir bu ip adresini değiştirmek için kısayol olarak modemi açıp kapattığınızda yeni bir ip adresi ile İnternet bağlanırsınız. Ama siz ip adresini saklamak değiştirmek istiyorsanız Google Chrome veya Mozilla gibi tarayıcılar için tasarlanmış hotspot shiled , zenmate , Hide ip , cyperghost vpn gibi eklentilerin olabileceği gibi proxy gibi programlar ile ip adresinizi saklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Güncel } ip adresini nasıl gizlerim..? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ne yazıkki pc nin gerçek ipini gizliyemiyorsun mevcut programlar web gezinti sağlıyor ama sanırım örneğin bazı videochat siteleri değişen ip nosunu algılıyor ve yayını birden kesiyor bundanda anlaşıldığı üzere mevcut gerçek ip adresini görüyorlar biz sakladığımızı sanıyoruz aslında..

  2. ne yaparsanız yapın ban dan kurtulamazsınız Ip banı Modem IP banı ve bilgisayarın portlarına program atıyorlar.. Ban dan kaçış yok..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın