Sponsorlu Bağlantılar

{Güncel} Gmail Şifresi Geri Nasıl Alınır?

920 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bu konumuz’da Gmail şifrelerini nasıl geri alabiliriz bununla ilgili olarak ipucu vermek istiyorum. Genelde sizden gelen soruların başında olan unutulan Gmail şifresi , kayıp Gmail şifresi ve çalınmış Gmail şifresi nasıl kurtarılır bununla ilgili olarak açıklamalar yapacağım.

Daha önceki konumuzda Gmail Hesabı Nasıl Açılır bununla ilgili olarak paylaşım yapmıştım şimdi burada girdiğiniz kişisel bilgilere göre Gmail şifresini kurtarmasını adım adım açıklayalım.

Gmail Şifresi Nasıl Sıfırlanır?

https://www.google.com/accounts/ForgotPasswd  bu adres üzerinde ulaşarak şifre ( password ) sıfırlamak için sise üç şıklı bir pencere açılacak.

gmail şifre sıfırlama - password

 

Gmail Şifremi bilmiyorum , kullanıcı adımı bilmiyorum ve oturum açarken başka sorunlar yaşıyorum adımlarından size uygun olanı seçmeniz gerekecektir.

Şifremi bilmiyorum ; Bu adımı seçtiğiniz’de Gmail hesabınızı açtığınız gmail e-posta adresinizi veya hesabınıza ilişkilendirilmiş bir e-posta adresinizi girmeniz gerekecektir.

oturum açma ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz

 

 

Burada sizi başka bir pencereye yönlendirecek hatırladığınız son şifrenizi girmenizi isteyebilir veya burayı “Bilmiyorum” pas geçerek hesabınızı kurtarmak için girdiğiniz bir mail adresini *** olarak gösterecektir. Bu ikincil mail adresine bir kurtarma e-postası yollayacaktır.

Kullanıcı Adını Bilmiyorum ; Burada kullanıcı adını bilmiyorum adımında hesabınızı kurtarmak için ikincil posta adresinizi ve Telefon Numarası doğrulaması için sizden bilgi isteyecektir.

gmail kullanıcı adınızı mı unuttunuz

Bu yüzden Gmail hesabınızda kayıt olurken ikincil ve telefon numaralarını doğru girmeniz ve size ait olduğundan emin olunuz. Herhangi bir adımı seçtikten sonra yönergeleri izleyebilirsiniz.

Oturum açarken başka sorunlar yaşıyorum ; Gmail ile ilgili giriş’de yaşanan sorunlar için üçüncü şıkkı seçmeniz gerekecektir.

oturum açma ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz

Bu bölümde oturum açmak için kullandığınız kullanıcı adını veya ilişkili mail adresini girerek Gmail şifrenizi kurtarabilirsiniz.

Gmail Şifre Nasıl Değişir ?

Bu adımlar’dan şifrenizi hatırlamak amaçlı olarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifrenizi Değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. *

  • Hesabım “https://myaccount.google.com/” ‘da oturum açın. 
  • “Oturum açma ve güvenlik” bölümünde Google’da oturum açma’yı seçin. 
  • Şifre’yi seçin. Yeni şifre bilgilerinizi girin, ardından Şifreyi Değiştir’i seçin.

yukarıda adımlarla gmail şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla ilgili şifre değiştirme sorunları problemleri yaşıyorsanız sayfamızda yorumlar kısmına sorunuzu göndererek cevap bulmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın