Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülü Ücretsiz Konuşma Uygulamaları Nelerdir?

410 views
Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji öyle ilerledi ki internetin sayesinde Dünyanın diğer bir ucundaki sevdiklerinizle Karşılıklı görüntülü araya bilirsiniz. Öyle ki Konferans görüşmeler de yapabilir bu görüşmeleri bedava’ya getirebilirsiniz. Bunun için wi-fi ağı veya 3G, Edge, 4G bağlantı şekli gerekebilir bulunduğunuz İnternet tarifesinden faturaya yansımaktadır.

Ücretsiz Konuşma Uygulamaları Hangisidir?

Google Hangouts ;

Hem Android hemde IOS sistemlerinde 10 kişiye kadar bedava konferans görüşme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Google + ve youtube videolarını da paylaşabilirsiniz. Google hesabıyla bedava kullanabilirsiniz.

Skype ;

Yakın zamanda microsoft tarafından satın alınan bu program dünya üzerinde en popüler görüntülü görüşme aracıdır. eğer ki premium hesaba sahipseniz on kişiye kadar konferans görüşmesi yapabilirsiniz. ücretsiz indirip skype yada Facebook ve Microsoft hesaplarıyla kullanabilirsiniz.

Facetime ;

iphone kullanıcıları bununla birbirleriyle video görüşme yapabilir. bununla konferans görüşme yapamazsınız , telefonunuza gelecek aktivasyon kodunu girerek konuşma sistemine başlayabilirsiniz.Eğer Apple Tv kullanıyorsanız görüşmelerinizi Televizyona aktara bilirsiniz bunun için airplay yansıtma özelliğini aktif etmeniz gerekmektedir.

ooVoo ;

Ücretsiz bir uygulama olan bu programda 12 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz. Facebook Twitter yada e-posta ile paylaştığınız bir linkle konferans görüşmesine davet edebilirsiniz. IOS, Android, windows ve mac için geliştirilmiş versiyonları vardır.

Tango ;

Bu program sayesinde hem mesajlaşma hemde Görüşme yapılabiliyor bu uygulama için iki tarafında tango yüklemesi gerekmektedir.uygulamada e-kart ve animasyonla karşı tarafın dikkatini de çekebiliyorsunuz.

Fring ;

Hem görüşme hemde mesajlaşma yapabileceğiniz bir uygulama , ayrıca dakikası 1 cent başlayarak dünyanın tüm numaralarını arayacağınız bir uygulamasıdır. Sık görüşme yapanlar bu uygulamayı tercih edebilirler. dört kişiye kadar konferans görüşmesi yapabiliyorsunuz. Uygulama kullanmak için sms gelen kodu girmeniz gerekmektedir.

Qik ;

İOS, Andorid , ve blackberry cihazları için geliştirilmiş bir uygulamadır:.diğer kişilerle de görüşme yapabilirsiniz kayıt ettiğiniz görüntüleri facebook twitter , youtube ve eposta ile paylaşabilirsiniz. isterseniz özel kişilere bu videoları paylaşabilirsiniz.

WhatsApp; 

yeni gelen güncellemeler ile sesli arama, görüntülü arama ve bir çok özellik takıldı, bu özellikler diğer uygulamalar içinde geçerlidir. 

Viber buna benzer Google Duo programları aracılığı ile sesli ve görüntülü aramalar yapılmaktadır. tavsiyem Whatsapp uygulamasıdır.

Yukarıda saydığım tavsiye, öneri yapabileceğim uygulamaları sırasıyla verdim, günümüzde yeni dönemlerde Facebook üzerinden sesli arama, görüntülü arama gibi uygulamalara yeni gelen güncellemeler ile katılmaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın