Sponsorlu Bağlantılar

Takipci virüsu İnstagram da bulaştı.!

3.843 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya ağlarının baş ağrısı haline gelen sahte takipçiler, şimdi de en popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’a bulaştı. Hacker’ların, sahte hesap oluşturmak için geçmişte kredi kartı bilgisi çalmak için kullandıkları bir virüsten yararlandıkları belirtildi.

Hacker’lar, sahte beğeni ve hesapları reklam içerikli paylaşımları öne çıkararak para kazanmak için kullanıyor. Ayrıca takipçi kasma, beğeni kasma, benim kimler takipten bıraktı gibi üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız bu tür yazılımlar zararlı olduğu için hesapların çalınmasına neden olacaktır. 

Sizin haberiniz olmadan başka kişileri sürekli takip edeceği için sizin üzerinizden bu kişiler takipçi satarak para kazanacaklar artık sizin hesabınız bir zombi hesap olmaktan öte gidemeyecek. 

İnstagram Hesabım Kendi Kendine Takip Ediyor Sorunu?

yukarıda belirtiğim gibi eğer istagram hesabı kendi kendine biri takibe başladı ise bununla ilgili olarak çözüm yollarını verdim her şeyin organik olmasına dikkat ediniz yüksek takipçi sayısı olan hesaplar bu hataya sık sık uğramaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Takipci virüsu İnstagram da bulaştı.! (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Öncelikle merhaba yaklaşık 4 ay önce siber suçlar telefon ve leptobuma el koydular instgramda hiç tanımadığim kişilerin fotoğraflarını koyuyorlar ve altına küfürlü yorumlar yapıyorlar benim adıma. Açılan hesaplar var ne gibi bir durum söz konusu olur bilgilendirirsenz sevinirim

    • Merhabalar, o kadar hukuki takip surecini bilmiyorum, hangi konudan dolayı telefonunuza el konuldu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın