Sponsorlu Bağlantılar

Google Duo Telefon Numarası Nasıl Engellenir?

1.722 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google yeni ürünü olan Google Duo mobil görüntülü araması olan uygulama yeni olmasına rağmen tutulmaya başladı. Daha önceki konumuzda Google Duo nasıl Kullanılır konusu hakkında paylaşım yapmıştık.

Bu uygulama oldukça basit bir arayüzüne sahip olması ile birlikte kullanım kolaylığı’da getirmiştir. Bu anlatımda google duo telefon numarası nasıl engellenir? bununla ilgili bilgi paylaşımı yapacağım.

Google Duo telefon kişi rehberinizi kullandığı için karşı tarafta eğer bu uygulama yüklü ise kişiler bölümünde görünmektedir telefon rehberinde istemediğiniz birini engellemek istiyorsanız bu kişiyi engel atmak oldukça basittir.

Uygulamayı Açtığınız’da sağ üst köşe’de üç nokta göreceksiniz. Bu nokta Ayarların olduğu bölümdür. Ayarlar > Engellenen numaralar >

google-duo-numara-engelleme

 

yukarıda yuvarlak işaretli alanda google duoda engellenecek numarayı buradan kişi listenizden engellemek için bu alandan seçebilirsiniz. Google Duo Numara Engelleme yaptığınızda ve bu numarayı tekrar kaldırmak istiyor iseniz aynı alandan kaldırabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Google Duo Numara nasıl engellenir , duo numara engelleme , numara nasıl engellenir , kişi engelleme nasıl google duo , google duo kişi engelini kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın