Sponsorlu Bağlantılar

Youtube abonelerine video paylaşmadan mesaj gönderme özelliği

1.150 views
Sponsorlu Bağlantılar

Video paylaşım ve izleme platformu olan Youtube ile hazırladığınız ve paylaştığınız videoları takipçilerine izle’de biliyorsunuz. Paylaştığınız videoları notlar ekleyerek takipçilere mesaj olarak gönderme imkanınız var .

Youtube yeni gelen özellikle YouTube Community sayesinde video paylaşımı yapmadan takipçilere mesaj gönderme olanağı  sağlamaktadır. Kısaca YouTube Community hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse ;

YouTube Community Nedir ?

Youtube kanal sahipleri ile takipçileri arasında kaynaşmayı sağlayan her zaman iletişim sağlamayı amaçlayan bir sosyal ağ olarak adlandıra biliriz.

Beta Sürümü ile bazı kanallarda denenmeye başlayan Youtube Community özelliği yakın zamanda diğer kanal sahiplerinin kullanımına açılacağı belirtilmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

YouTube Community nedir , YouTube Community özelliği ne işe yarar , YouTube Community beta , YouTube Community kullanımı , YouTube Community , youtube takipçilere mesaj gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın