Sponsorlu Bağlantılar

Google Duo Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

1.472 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda Google Duo ‘nın Türkiye’de tanıtılması ise Google Duo nasıl kullanılır soruları hemen akıllara gelmektedir. Google’nin yeni görüntü arama özelliği olan Google Duo nasıl arama yapılır ? bununla ilgili olarak sizden gelen sorulara cevap vermeye çalışalım.

Google Duo ile Görüntülü sohbet etmek için Bu uygulamayı İOS ve Android işletim sistemleri için web store ve apple store üzerinden indirmeniz gerekecektir.

Google Duo Uygulamasını cihazınıza indirten sonra uygulama telefon numarasını giriyorsunuz ve size gelen kodu giriyoruz  uygulamayı yükleyen kişiler üst sırada  sıralanacaktır.  Arama yapacağınız kişi üzerine gelerek Video Görüşmesi butonu seçerek bu kişiler ile arama yapabilirsiniz.

Apple Store :https://itunes.apple.com/us/app/google-duo-simple-video-calling/id1096918571?mt=8” adresinden indirebilirsiniz.

Android :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.tachyon&hl=tr” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

Google Duo Özelliği ; 

  • Sadece Bir arayüz
  • Görüntülü ön izleme ile cevap vermeden kimin aradığını görme
  • Kablolu ve Mobil ağlarda hızlı bir güvenilir arama
  • Android ile İos cihazlar kullananlar arasında arama yapabilme

Kullanımı oldukça kolay olan Google Duo ilerleyen zamanlarda bu uygulamanın tutup tutmayacağı tartışılır benim yüklediğimde rehberimde 2 kişi görünüyor .

Arama Tags & Etiket ;

Google Duo nasıl kullanılır , Google Duo nasıl arama yapılır , Google Duo kullanımı , Google Duo arama nasıl yapılır , Google Duo apple , Google Duo android , Google Duo arama yapma , Google Duo indir , Google Duo yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın