Sponsorlu Bağlantılar

Google Doodle Nedir – Doodle Eski Arşivleri Nasıl Ulaşılır?

1.076 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Doodle bazı özel günlerde ülkelere göre değişkenlik gösteren O ülke’de ünlü sanatçıların , bilim adamlarını , önemli devlet adamlarını ve özel günleri anmak ve yaşatmak amaçlı Google tarafından arama motorlarında gösterilen eğlence , şaşırtıcı , spontane (kendiliğinden , anında olan ) değişikliklerdir.

google doodle nedir

 

Google Doodle  kurucularının olduğu Larry ve Sergey’in  nevada çölündeki bir festivale katıldıklarını göstermek için şirket logosunu değiştirmeleri ile doğmuştur. Bu Doodle , bir grup google ekibi tarafından bir araya gelmeleri ve karar vermeleri ile üretilmektedir.

Eğer sizin’de bir fikirleriniz var ise bunu proposals@google.com adresinden bildirebiliyorsunuz. Eski google doodle arşivi için “http://www.google.com/doodles” adresinden ulaşarak diğer ülkelerin özel günleri de görme imkanız olacaktır.  Kaynak ve Bilgi ; “https://www.google.com.tr/doodle4google/doodler.html” adresinden bulabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın