Sponsorlu Bağlantılar

Fing ile Kablosuz Ağ ( Wi-Fi ) Üzerinde Bağlı Cihazları Görün…

1.180 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kablosuz Ağ Bağlantılarına Bağlı Cihazları Bu küçük Uygulama olan Fing ile ücretsiz şekilde hangi cihazların bağlı olduğu görebilirsiniz. Kablosuz ağların kırılacağını hackleneceğini unutmadan kullandığınız Kablosuz Ağların içine istenmeyen ziyaretçilerin gelip gelmediğini kontrol edebileceğiniz bu akıllı Cihazları için geliştirilmiş Fing uygulaması ile hangi cihazların bağlı olduğunu yada bağlandığını Mac Adreslerine kadar ekrana getiren son derece kullanışlı bir uygulamadır.

Kablosuz ağlarınızı kullanan cihazları kolaylıkla tespit ederek bunlara Mac Adresine blok koyarak engellemiş olursunuz.  Bu uygulama kullana bilmek için bir Wifi ( Kablosuz ) ağa bağlı olmanız gerecektir.

fing app

 

https://itunes.apple.com/us/app/fing-network-scanner/id430921107?mt=8” adresi üzerinden İOS işletim sistemi için uygulamayı, “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.overlook.android.fing” adresi üzerinden ise Android tabanlı telefonlar için uygulamayı indirin. Bu uygulama sayesinde ağa bağlanan cihazları Adsl Modem, dizüstü pc, masaüstü bilgisayarları rahatlıkla görebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın