Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome sekme önizlemesi

62 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda interneti kullanabilmek için web browser olarak kullandığınız Google chrome de onlarca sekme açabilirsiniz. Fazla sekme açmak bilgisayarın işlemcisini de meşgul edebileceğini söyleyerek açtığınız bu sekmeler arasında kaybolmamak amacıyla Chrome yeni bir özelliği getireceğini haber etmektedir.

Bu yeni özellikte sekmeleri ön izleme olarak üzerine geldiğiniz de Windows 7 Peek özelliğinden hatırlayacağınız gibi bir ön izleme penceresi açılacaktır.

Microsoft Edge ve diğer tarayıcılarda olduğu gibi diğer tarayıcılarında kullandığı bu önizleme sayesinde hangi sekmede ne var bunu bilmeniz oldukça kolaylaşmaktadır.

Böylece birçok sekmede nelerin olduğunu sekme önizleme sayesinde bilebileceksiniz. Şuan deneme aşamasında olan bu özelliğin ne zaman çıkacağı belirsizliğini korumaktadır.

Bu nedenle arada chrome güncellemesi yaparak bu sürümün çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görecek bir özellik olarak merakla beklenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın