Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Açtığınızda Gizli Pencereden Nasıl Açarım

669 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı savaşlarında Chrome ipi önde çeker gibi , google Chrome her güncellemesinde yeni özellikler geliştirerek kullanıcı sayısını artırmaktadır. Google Chrome kısa tanttıkdan sonra Google Chrome için Gizli Pencerede aç özelliği üzerinde biraz duralım , Google Chrome gizli pencerede açarak çerezleri ve tarayıcı geçmişlerini arkadan iz bırakmadan kullanabiliriz.

Google Chrome Gizli Sekmeye geçmek için Sağ üst köşedeki ayarlardan yada Ctrl + Üstkrkt + N tuşları ile geçebilirsiniz peki Chrome Gizli Pencere tarayıcınızı her açtığınızda direk olarak Geçmek istermisiniz ? evet der gibisiniz peki Chrome Gizli Pencereye nasıl ayarlayabiliriz ?

google gizli pencere açma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Tarayıcımızın Özellikler kısmına giriyoruz Hedef kısmında “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”  sonuna -incognito yazarak tamam diyoruz.

Daha sonra Tamam diyerek uygulamayı sonlandırıyoruz. Bundan sonra tarayıcımızı her açtığımızda Gizli Pencereden açacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın