gif nasıl video çevrilir?

2.647 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook , Twitter ve diğer sosyal ağlarda son zamanlar yaygın olarak paylaşılan gif resimleri nasıl video şekline çevirebiliriz? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

bilindiği gibi gif yani açılımı ile Graphics Interchange Format hareketli resimler , kendi kendine döngülü resimler sosyal ağlarda dikkat çekmektedir bunların arasında hoşunuza giden hareketli resimleri video çevirip youtube veya dailymontion veya diğer video paylaşım sitelerinde kullanabilirsiniz tabi bunun için gif video çevirmek için bir yazılıma ihtiyaç var.

gif video dönüştürücü bir online site üzerinden çevirebiliriz biraz karışık gibi görünse de basit bir convert sitesidir. 

yukarıda hareketli gif video çevireceğiz şimdi bunu çevirebilmek için “http://gif-2-mp4.com/” adresi dikkat çekiyor bu siteye giriyoruz. 

gif-dosyasini-mp4-cevir

+gif dosyasını seç yazan yere basıyoruz ve bir pencere açılacaktır. 

gif-dosyasini-mp4-video-convert-etme

video çevireceğiniz gif url’sini sarı ile işaretli yere yani dosya adı: yerine yapıştırın ve Aç butonu kullanarak dosyayı yükleyin.

gif-convert-mp4

hareketli gif resmi yüklemeye başlıyor daha captach işaretleyin doğrulamayı yapın ve Dönüştür butonu kullanarak gif convert mp4 çeviriyorsunuz. 

 

mp4-donusturucu-gif-hareketli

dönüştürme tamamlandı MP4’ü indir yazan yere bastığınızda çevirdiğiniz gif resmi video şeklinde indirebiliyorsunuz. GIF Dosyasını MP4 Videoya Dönüştür işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Denenmiştir. 

Arama Tags & Etiket;

gif mp4 çevir , hareketli gif dosyasını video çevirme , gif resmi video çevirme , gif convert mp4 , hareketli resmi video çevirme , gif çevir video mp4 , gif nasıl çevrilir video , video dosyası , gif , mp4 , convert , gifi videoya dönüştürme , gifi mp4 yapma , mp4 to gif converter , gif dönüştürücü 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın