Sponsorlu Bağlantılar

web siteye yazdır butonu ekleme

1.867 views
Sponsorlu Bağlantılar

web sitenizi ziyaret ederek araştırma yaptığı konuları sizin siteniz üzerinde bularak bunu bir döküman şeklinde çıktı almak yazıcıya göndermek için yazıcı butonu eklemek ister misiniz? 

Site üzerinde bir konuyu yazdırmak için aslında çoğu kişinin pek bilmediği CTRL+P tuş kombinasyonu oldukça işe yaramaktadır. Bu tuş sayesinde araştırma yaptığınız bir ödevi bu tuş kombinasyonu sayesinde yazıya göndererek çıktı alabilirsiniz.

SİTEYE YAZDIR BUTONU EKLEME

Fakat bu kısayol tuşlarını bilmeyenler mutlaka yazıcıya gönder butonu arayacaklardır. Bu yazıcıya gönder düğmesi eğer yoksa ziyaretçi siteye hemen terk ederek sitenizin seo değerini bile etkileyebilir. 

Bu konumuzda printer ( yazıcı ) dan çıktı almak için blog sayfa veya web siteye yazıcıya gönder butonu nasıl eklenir? bu konumuzda sizlere vereceğimiz kodu web sitenizde yazı altına uygun bir alana ekleme yapabilirsiniz.

<input onclick=window.print(); type=button value=YAZDIR />

 

siteye yazdır butonu ekleme için yukarıdaki kodu sitenizde <body> , </body> kodları arasına ekleyerek kolaylıkla sitedeki bir konuyu yazdırabilirsiniz. yazdır butonu ile artık siteniz üzerinden herhangi bir konuyu çıkartmak için böylece izin vermiş olursunuz.

Arama Tags & Etiket ;

yazdır butonu ekleme, yazdır butonu nasıl eklenir, yazdırma düğmesi, yazıcıya gönder butonu, yazıcıya gönder düğmesi ekleme, yazıcı butonu, yazıcı düğmesi, siteye yazdır butonu ekleme, yazıcıya yazdırma düğmesi ekleme, printer düğmesi, printer butonu , yazıcı butonu ekleme kodu, yazıya gönder butonu html kodu, printer buttons

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın