Sponsorlu Bağlantılar

Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor hatası çözümü

387 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook sorunlarından birisi olan Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor hatası nasıl çözülür bunun üzerinde durmaya çalışacağız.

Sosyal ağlardan en çok kullanılan ve kullanıcı sayısı en çok olan ağlardan biri olan Facebook da bazen işler ters gidebilir. Haber kaynağında gezerken, göz atarken gönderileri göremiyor, takip edemiyor olabilirsiniz.

Bu hata olarak Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bizde bu konumuzda sizlere bu hatanın çözümü ile ilgili olarak sizlere çözüm önerileri sunacağız ve nasıl düzeltilir ipuçları vermeye çalışacağız.

FACEBOOK GÖNDERİLER ŞU ANDA YÜKLENEMİYOR DİYOR UYARISI

Arkadaşlarınızın ve diğer abone olduğunuz sayfalarda yeni paylaşımlar, resimler, videolar akış sayfasında yer almaktadır. Haber kaynağında yer alan bu gönderileri göremiyor ve bu kaynaklar yüklenemiyorsa genel olarak sorun yaşanıyorsa iki farklı nedenden dolayı sorun, hata yaşanabilmektedir.

Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor sorununda kullanıcılar, gönderiler gelmiyor, gönderiler çıkmıyor, gönderiler ekrana düşmüyor gibi onlarca sorularda soru-cevap sayfamızdan bize sorularını göndermektedir.

Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor sorunu çözümü için dediğimiz gibi iki farklı nedenden dolayı yaşanabilmektedir.

1 – FACEBOOK SUNUCULARI

Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor gönderiler çıkmıyor ise Facebook sunucularının aşırı yoğunluğu nedeniyle oluşabilmektedir. Eğer Facebook barındığı sunucular aşırı yoğunluk yaşanıyorsa geç cevap verecek veya hiç cevap vermeyeceği için Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor sorunu olarak gönderiler haber kaynağında görüntülenemeyecektir.

Bu nedenle sizin tarafından beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. Sadece beklemeniz gerekecektir. Bunun dışında kullanıcı bazlı oluşabilecek nedenleri aşağıda sıraladık ve bunları kontrol etmeniz gerekebilir.

2 – KULLANICI BAZLI

Kullanıcı hataları şu şekilde olabilir Facebook uygulamasına veya masaüstü bilgisayardan girdiğinizde internet bağlantısının olduğundan emin olunuz.

Cep telefonu, Akıllı telefonlar, Tablet cihazlarda mobil internet bağlantısının olduğundan emin olunuz. Mobil internet var mı veya yok mu bunu diğer uygulamalardan kontrol ediniz bu sorun sadece Facebook da mı var?

Eğer mobil internet kullanıyor ve Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor problemi yaşıyorsanız birde kablosuz ağ yani Wi-Fi ağ üzerinden bağlanarak test ediniz.

Bu tam ters de olabilir kablosuz ağ bağlantısı kullanıyorsanız ve hata alıyorsanız mobil internet kullanarak sorunu tespit ediniz. Bunun dışında telefon, tablet, pc de üçüncü parti yazılımlar veya tünel programları kullanıyor musunuz?

Vpn bağlantı kullanıyor musunuz? Proxy bağlantı var mı? Bunları kontrol ediniz bu tür bağlantılar Facebook, Instagram gibi sosyal ağlar izin vermemektedir. Bu nedenle bu ayarları eski haline geri getiriniz.

Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor hata çözümü için son olarak tarayıcı çerezlerini temizleyiniz. Bunun için çerezler nasıl temizlenir yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

2019 yılın son aylarından 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde her geçen yıllarda kullanıcı sayısı sürekli artan Facebook da yaşanan problemlere yenisi eklenecektir. Bu nedenle yaşadığınız sorunları bize ileterek problemlerinizi ücretsiz çözmeye çalışacağız.

Tavsiye Yazı; Facebook Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor çözümü için sizlere destek vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için tarafımıza bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın