Sponsorlu Bağlantılar

Twitter dilini değiştirme

1.062 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde twitter dili nasıl değişir konusunda sizlere bu yazımızla anlatmaya çalışacağız.

Aslında bu yazımızda son zamanlarda yaşanan problemler, sorunlar nedeniyle yazmaya karar verdik. Twitter değiştirdiği arayüzünden sonra twitter dili İngilizce oldu sorunları ile karşınıza çıkmaya başladı.

Bizde yeni başlayan kullanıcılar için Twitter dilini değiştirme konusunda sizlere destek vermeye çalışacağız. Sizin de Twitter dili değiştiğinde nasıl değiştireceğimizi bu yazıda anlatmaya çalışacağız.

TWİTTER DİL AYARLARINI DEĞİŞTİRME

Kullanılan yabancı dil ayarlarını değiştirmek herhangi bir dille, farklı bir dil ayarı ile değiştirmeyi düşündüğünüzde aşağıda adımlarla sizde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sol Alt tarafta “daha fazla” { More } kısmına giriyoruz.
  • Ayarlar ve Gizlilik { Settings }
  • Veriler ve İzinler { Data and Permission }
  • Dil { Language }

Yukarıda adımlarla Twitter kullanılan dil ayarını değiştirme işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Böylece farklı dillerde kullanma imkanı sunmaktadır. Yanlışlıkla da olsa Twitter İngilizce oldu hatası içinde çözümünü bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Twitter de bölgesel tweet arama

Yukarıda konumuzda Twitter dil ayarları nasıl değişir konusunda sizlere destek vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz veya diğer Twitter ile alakalı sorularınız için soru cevap sayfamızdan bize sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın