Sponsorlu Bağlantılar

Excel’de Hücreye Onaylı Tik İşareti Nasıl Eklenir?

14.709 views
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadar önceki konularda özel karakter işaretleri nasıl yapılır? konusunu yazmıştık , bu konumuzda excel hücre içine onay işareti veya diğer adıyla tik simgesi nasıl oluşturulur bunu anlatmaya çalışacağız. Excel çalışma kitabında onay işareti eklemek için aşağıdaki adımları takip ederek sizde yapabilirsiniz.

Excel > Ekle ( İnsert ) > Simge  adımlarını izliyoruz.

 

Simge Tablosu ekrana gelecektir , bu simge tablosunda Yazı Tipi olarak Wingdings yazı tipini seçiyoruz. Onay işareti karakter kodu : 254 ister bunu yazarak isterseniz bu tablonun en sonunda bu işareti bulabilir ve Ekle diyerek excel hücreye simge ekleyebilirsiniz. ( excel simge ekleme ) işlemi bu şekildedir. Şimdi birde bunu video anlatım yapalım. 

Excel Özel Karakter İşaretleri Nasıl Eklenir ?

Arama Tags & Etiket ;

excel hücresine onay işareti ekleme , excel hücrelerine özel karakterler ekleme , excel hücresine özel simgeler ekleme , excelde onay işareti nasıl eklenir , onay simgesi , onay sembolü , nasıl , microsoft office excel

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın