Sponsorlu Bağlantılar

pkg dosyası nasıl açılır?

8.253 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konumuzda pkg dosyası nasıl açılır , pkg dosyası hangi program ile açılır konusu hakkında bilgi vereceğim , bu bilgiler öncesinde pkg dosyası nedir? bununla ilgili kısa ön bilgi vermek istiyorum.

Pkg Dosyası Nedir?

pkg uzantılı dosyalar apple tarafından geliştirilmiştir OS X yükleyici dosyalardır. PKG dosyaları sıkıştırılmış kurulum dosyaları diyebiliriz. Yani bir program kurmak için exe dosyasından yüklediğimiz dosyalar gibi pkg dosyalarda Mac Os X sisteminde kullanılır. 

pkg-uzantili-dosyalar-nasil-acilir

PKG uzantılı dosyaların içeriği görebilmek için fare sağ tuşu ile “paket içeriğini göster” seçerse dosyalarda bir ön izleme gerçekleştirebilir. 

PKG Uzantılı Dosyalar Nasıl Açılır?

pkg dosya açma için kullanabileceğimiz program nedir? FileView programı yardımı ile açmayı deneyebilirsiniz. ayrıca mac üzerinden sağ tuş ile içeriği görmeniz mümkün olmaktadır. 

Arama Tags & Etiket ;

pkg file opener , pkg açma , pkg nasıl açılır , pkg dosyası ps3 , pkg uzantılı dosyalar nasıl açılır , pkg dosya içine bakma , PlayStation 3 Sony , pkg editleme , pkg içini açma 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın