Sponsorlu Bağlantılar

Excel tahsilat makbuzu örneği

31.586 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda işyeri sahipleri, firma, şirketlerde cari hesap karşılığında veya avans olarak tahsilatlarda kullanılan “alındı makbuzu” diğer adıyla tahsilat makbuzu konusunda sizler için elimizden geldiğince kendimin de kullandığı makbuz örneğini Microsoft Excel de hazırladığım dekont siz de indirmek suretiyle kullanabilirsiniz.

TAHSİLAT MAKBUZU NEDİR?

Konunun başında dediğimiz gibi şirketlerde, firmalar, döner sermaye, kooperatiflerde, site yönetiminde vb. diğer nakit paranın döndüğü her yerde paranın alındığına dair bir ispatlama belgesi olarak kullanılan basılı matbu evrak olarak veya word, excel veya diğer yazma araçları tarafından çıkarılıp resmi kaşe ile onaylanan evraklardır.

Sizde tahsilat makbuzu örneği olarak excel, word üzerinden hazırlanmış bir örneğini istiyorsanız sayfamızın hemen altında indirme linkinden bilgisayarınıza indirmek suretiyle kullanabilirsiniz.

Bu makbuzu excelde boş yerleri doldurarak gerekli yerleri toplayarak işinizi kolaylaştıracak bir belge olarak kullanabilirsiniz. Bu makbuzu CTRL + P ile yazdırma seçeneğinden PDF dosyası türünde kayıt ederek de tahsilat makbuzu pdf şeklinde müşterinize mail atabilirsiniz.

BOŞ TAHSİLAT MAKBUZU İNDİR

 tahsilat makbuzu örneği excel A5 ebatlarında hazırlanmış olup gerektiğinde yazdırma seçeneklerinden kağıdın boyutuna göre ayarlamak suretiyle istenilen ebatlarda çıkartabilirsiniz. Bu tahsilat makbuzu cilt olarak kırtasiyecilerden temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın