Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Xs nasıl sıfırlanır?

989 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Apple yeni cihazlarından biri olan iPhone XS sıfırlama konusunda yeni kullanan kullanıcılara bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Ürünler genelde virüsler, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışlarında ve teknik servis öncesinde cihazlar sıfırlanarak verilmektedir. Bizim de bu yazımızda iPhone XS hard reset atma konusunda bilgilendirme vermeye çalışacağız.

iPhone XS format atma öncesinde cihazın bir yedeğini mutlaka almanızı tavsiye ederiz. iPhone XS şarj durumunun da %50 altında olmamasına dikkat ediniz gerektiğinde şarja takılı olarak iPhone XS formatlama yapılmasına özen gösterin.

İPHONE XS FABRİKA AYARINA SIFIRLAMA

iPhone XS fabrika ayarına geri getirmek için cihazın üzerinden menüler yardımı ile cihazı tertemiz eski haline geri getirebilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla
  • Tüm içerikleri ve ayarları sil

Yukarıda menü yardımı ile içerikleri, uygulamaları, verileri silerek ter temiz hale getirebilirsiniz. Bunun dışında iPhone XS diğer ağ verilerini sıfırlama, ağ ayarlarını sıfırlama, klavye sözcüğü sıfırlama

Ana ekran yerleşimini sıfırlama, konum ve gizlilik sıfırlama işlemlerini de ayrıca sıfırlamasını yapabilirsiniz.

Yukarıda ayrıca cihazları da bu şekilde ayarlarını sıfırlamak suretiyle de yenileşmiş yani fabrika ayarına sıfırlamış oluyorsunuz. Bu konu anlatımında iPhone XS nasıl sıfırlanır konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın