Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Outlook’da Kural Nasıl Oluşturulur ?

712 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Outlook Kural Oluşturma nasıl yapılır ? bununla ilgili olarak bu konumuzda bunu anlatmaya çalışacağım. ilk önce kural oluşturma nedir ? ne işe yarar ? bununla ilgili olarak bilgi vermek istiyorum. Siz outlook mail programı kullanıyor ve gelen e-postaları bunun üzerinden yönetiyorsanız bununla ilgili olarak kural oluşturma şartı ile bir çok şeyi’de rahatlıkla kullanma özelliğine sahip olabilirsiniz.

Daha sonra önceden hazırladığım video ile Bilgisayar nasıl kontrol edilir ? ve herhangi bir program nasıl çalıştırılır veya hazırladığınız bir bat dosyası ile yapılacak bir çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Outlook Kural Nasıl Oluşturulur ?

Ben yukarıda gelen bir e-posta içerisindeki kelime göre bir kural oluşturdum bununla ilgili olarak sizde istediğiniz bir şekilde yeni kural oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kurallara göre istediğiniz komutları verebilir ve işlerinizi daha kolay şekilde yönetebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Outlook Kural oluşturma , microsoft outlook mail için kural oluşturma , yeni kural nasıl oluşturulur , outlook yönetimi , kural yapılandırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın