Sponsorlu Bağlantılar

Ev Yapımı Wi-Fi Sinyal Güçlendirici Nasıl Yapılır ?

2.591 views
Sponsorlu Bağlantılar

Wi-Fi Sinyalinin yavaş çekmesinden dolayı her zaman şikayet etmişisizdir. Kablosuz ağ bağlantı sinyallerini nasıl artırabiliriz bununla ilgili olarak bir arayışa gidiyorsanız size pratik sinyal gücü’nü Mükemmel olarak nasıl çevirebiliriz bu konuda küçük ve önemli bir ipucu olarak sizde kendi evinizde deneye bileceğiniz basit bir uygulamadan bahsedeceğim.

Bunun için gerekli malzeme sadece teneke içecek kutusu ile yapacağınız bir sinyal gücünü genişletmek olacaktır. Bu malzemeyi istediğiniz bakkal , market’den hemen bulabileceğiniz bir malzemedir.

 

sinyal gücü artırıcı

 

Kablosuz Sinyal yayını yapan Tp-Link , Asus , Zyxel , AirTies , Edimax , Inca , S-Link , Netmaster vs Modem Antenlerine yukarıda örnek resimde olduğu gibi basit bir şekilde pipet taktığınız deliği antene geçirecek şekilde alt ve kenarlarını keserek yerleştirdiğinizde radyo sinyal dalgalarını fazla dağılmasını engelleyerek wifi sinyal gücünü dağıtmış olacaksınız .

Değişik Wifi Sinyal menzil alanı artırma yöntemleri : ) şaka şaka bu yöntem siz takipçilerden gönderilen ilginç bir resimde bunu’da paylaşmadan edemedim.

wifi sinyali

Aslında bunu denemek gerekecektir sizin deney ve sonuçlarını buraya yazarak diğer kullanıcılara fikir verebilir veya farklı wifi sinyal güçlendirici metotlarınız var ise buradan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

wifi sinyal güçlendirme , sinyal gücünü arttırma , wifi kapsama alanını genişletme , sinyal gücü nasıl artırılır ? , Adsl Modem sinyal gücü nasıl güçlendirilir , wifi menzil artırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın