Sponsorlu Bağlantılar

Excel Hücre içine Dosya veya Resim Ekleme

12.659 views
Sponsorlu Bağlantılar

Çalıştığınız Excel Tablosunda Hücre içerisine bazen bir resim yada Dosya yükleme gereği duyabilirsiniz örnek verecek olursak hazırlamış olduğunuz CV örneğine Resimlerinizi , Diploma Görüntüsünü ekleyerek işinizi rahatlıkla görebilirsiniz.  Hücre içerisine dosyalarınız ( pdf , resim , word ) gibi dosyaları ilave ederek o hücre ile birlikte hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ekle > Nesne Kısmından yapacağımız bu işlemi Video anlatım izle izleyiniz.

Peki Excel’de Hücre içerisine nasıl bir dosya ekleyebiliriz ? Bunu Sizler için Hazırladığım Video ile anlatmaya çalışacağım.

Tags – Etiketler ;

Excel Hücreye Resim Ekleme , Excel Hücreye Pdf Dosya Ekleme , Excel Hücreye Doc Dosya Ekleme , Excel’de Hücreye Nasıl Dosya Eklenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Excel Hücre içine Dosya veya Resim Ekleme (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. peki yüklediğimiz bu dosyayı herhangi bir bilgsyrda görebilir miyiz. yani ben kendi bilgisayarımda yaptıktan sonra bir flaşa atıp başka bir yere götrsem ordada açarmı yoksa uzantıları yeniden değişmem mi gerekecek?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın