Sponsorlu Bağlantılar

Excel Hücre içeriğini Fare kullanarak Silme

1.375 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office Excel günlük hayatımızda veya işyeri , okul gibi eğitim öğretim alanında mutlaka işimize yarayan bir yazılımdır. Hazırladığınız tablolar , formüller işlerimi kolaylaştırmıştır.

Sizde günlük hayatınızda excel kullanıyorsanız pratik olarak bir bilgi vermek istiyorum. Bu konumuzda Hücre içindeki içerikleri temizleme ile ilgili olarak küçük’de olsa bilgi vermek istiyorum. excel hücre içeriğini silme konusunda farklı yollar deneyebilirsiniz.

excel cari takip

Sileceğiniz içeriği fare ile işaretlediğiniz’de delete tuşu ile içeriği kolaylıkla temizleme olanağı mevcut. ayrıca fare’nin sağ tuşu ile özellikleri açtığınızda içeriği temizle özelliğinden yararlanabilirsiniz.

dikkat uyarı iconuŞimdi anlatacağım ipucu farklı bir içerik silme yolu içeriğini sileceğiniz hücreyi faremiz ile işaretliyoruz , ardından sağ alt köşe’de küçük bir kutu göreceksiniz oradan tutup yukarı doğru sürüklediğiniz’de hücre koyu renk alacak fareyi bıraktığınızda hücrenin içindeki içerik silinmiş olacaktır.

Anahtar Kelimeler ;

excel hücre içeriğini silme , fare yardımı ile içerik silme , hücre içindeki bilgileri silme , hücre içindeki bilgileri nasıl silerim , hücreler içindeki bilgileri silme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın