Sponsorlu Bağlantılar

err_ssl_fallback_beyond_minimum_version sorunu

387 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda web tarayıcı Chrome err_ssl_fallback_beyond_minimum_version sorunu ve bununla ilgili çözüm yolu nasıl olur? Bunu siz takipçilere anlatmaya çalışacağız.

Sayfamızı takip eden kullanıcılar, ve aynı zamanda soru & cevap sayfamıza ve facebook sayfamıza gönderdiğiniz sorulardan biri olan err_ssl_fallback_beyond_minimum_version hatası nasıl çözülür? konusunda aşağıdaki vereceğimiz adımları uygulamak sureti ile çözüm bulacağız.

err_ssl_fallback_beyond_minimum_version çözümü ;

Eğer ziyaret ettiğiniz site’de herhangi bir bağlantı sorunu yaşıyorsanız ve site üzerinden herhangi bir sunucu hatası yoksa aşağıdaki vereceğimiz adımları uygulayınız.

 * DicrectX11 güncellemesini yapınız.

* ilk önce bilgisayarımızda eski sürücüleri kaldıralım bunun için aşağıdaki konu başlığı size yardımcı olacaktır. Bilgisayarımızdaki eski sürücüleri https://ademocut.com/bilgisayarda-bulunan-eski-yuklu-surucu-drivers-kaldirin/ linki size yardımcı olacaktır.

* Bilgisayarımızda eski sürücüleri kaldırdık’dan sonra ekran kartı sürücüsünü en güncel hali ile yükleyelim yani güncelleştirelim.

* Bilgisayarımızda eski sürücülerin bıraktığı çöp girdileri kayıt defterinden silmek için Ccleaner Programı kullanalım bu programı indirmek ve nasıl kullanılacağını  https://ademocut.com/bilgisayarinizdaki-gereksiz-dosyalari-silme-kayit-defteri-registry-gereksiz-girdileri-silme/ adresinde inceleyebilirsiniz.

* Windows işletim sistemini güncellemeye deneyiniz son dosyaları güncelleştirin.

* Bilgisayarınız sabit disk’de bozukluk olup olmadığını kontrol ediniz bu dosyalarda bozukluk olup olmadığını Bilgisayarım >> C: disk üzerinde sağ tuş ile özellikler bölümüne ve arkadaşından

disk hata denetimi

 

Araçlar Sekmesi >> Şimdi Denetle adımlarını takip ederek disk üzerinde bozukluk var mı yok mu inceleyebilirsiniz. veya bir başka yöntem ise https://ademocut.com/chkdsk-f-disk-hata-denetleyicisi-nedir-nasil-kullanir/ konusunu inceleyerek dos komutları ile yapabilirsiniz.

* Bozuk Ram ( bellek ) test yaparak ram bozukluk olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunun için ramleri kasadan teker teker çıkartıp deneyiniz eğer bozuk ram ise bu saten hata verecektir.

* Bilgisayarınızı bir antivirüs yazılımı ile derinlemesine taratın bilgisayara yerleşerek bir virüs ise err_ssl_fallback_beyond_minimum_version  hatasını verdirebilir.

* Bilgisayarınızda otomatik ve manuel yapmış olduğunuz güncellemeler ile bu hatayı alıyor iseniz sistem geri yüklemesi yapınız. Bununla ilgili olarak sistem geri yüklemesi nasıl yapılır video’da izleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan son yapılan update güncellemelerini nasıl kaldırabilirsiniz bununla ilgili olarak daha önceki konuyu https://ademocut.com/windows-update-guncellestirmelerini-kaldirabilir-miyim/ adresinden inceleyenin.

* Son yöntem ise bilgisayarınıza temiz bir işletim sistemi kurulumu olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın