Sponsorlu Bağlantılar

yandex hesabı nasıl silinir?

570 views
Sponsorlu Bağlantılar

Rus menşei’li olan İnternet üzerinden arama yapma, e-posta hizmeti ve diğer ürünleri ile hizmet etmek için geliştirilmiş bir arama motorudur. Yandex üzerinde bazı özellikleri kullanabilmek için üyelik hesabınızın olması gerekmektedir.

Yandex Tarayıcı, Yandex E-posta, Yandex Disk, Yandex Çeviri, Metrica, WebMaster, Ana :Sayfa Ayarları vb. gibi ürünlerde bazı üyelik gerektirmeyen, bazende üyelik gerektiren bu arama motorunda yandex hesabı silme konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Yandex üyeliği silme ;

Açtığınız hesabı silmek için ne yapmak gerekir? nasıl bir yol izlenir? Bu işlemi yapabilmek için aşağıdaki link adresi yardımı ile “https://passport.yandex.com.tr/passport?mode=delete&origin=passport_profile” bu adres üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız. 

Yandex hesabını kapatmak için giriş yaptığınızda size bire sayfa açılacaktır. Bu sayfa’da size hangi hizmetlerin silineceği hakkında bilgi vermektedir. Ardından hesabınız ile ilgili gizli soru cevabını yazdığınızda yandex hesabını sil ile hesabınız silinecektir. yandex hesabı silme işlemi ile disk içerisinde dosyalarda kayıp olacağını unutmayın bu nedenle dosyaların yedeğini almayı unutmayın. 

Arama Tags & Etiket;

yandex abonelik silme, yandex hesabı nasıl silinir, yandex üyeliği silme, yandex üyeliği nasıl silinir, yandex hesap kapatma, yandex hesabı nasıl iptal edilir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın