Sponsorlu Bağlantılar

En Kral Aşk testi oyunları

1.049 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir insanın hissedebileceği en naif duygulardan biri, aşktır. Aşk, beynin kimyasını etkiler ve insanın düzenini bozar. Bu etkileyiş kimi zaman oldukça olumlu sonuçlar verir. Kimi zaman ise dengenin bozulmasına neden olur. Bunun nasıl olacağı, aşkı nasıl yaşadığınızla alakalıdır. Eğer eşinizin sevgisine inancınız sonsuzsa ve ona güveniyorsunuz, kendinizi pembe bulutlar üzerinde hissedebilirsiniz. Fakat aranızda çeşitli sorunlar varsa ve hislerine güvenmediğiniz bir partneriniz varsa, o zaman işler biraz karışabilir. İşte o zaman sizi kaygılar saracaktır ve gündelik hayatınızın işleyişine sıkıntılar ortaya çıkacaktır.
Siz de ilişkinizle ilgili kaygılar yaşıyor ve bunlara çözmeye yönelik bir hamle atmak istiyorsanız, internet faydalanabilirsiniz. İnternet artık hayatımızın her alanına girdi. Bilgisayarlarımızda, tabletlerimizde, cep telefonlarımızda… Her an, internete ulaşabilir vaziyetteyiz. Sizde birazcık rahatlamak istiyorsanız, internete başvurabilirsiniz. Bunun için, aşk testi uygulamalarından birini çözebilirsiniz. Örnek sitesi: “http://www.keriz.net/ask-testi.html” dir
Bu testler, sizin üzerinizde mutlaka bir etki yaratacaktır. Özellikle uzmanlar tarafından hazırlanmış testler, çok yerinde veriler ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Sonuçlar kimi zaman sizi mutlu edecek, kimi zaman da biraz huzursuz edecektir. Fakat sonuç ne olursa olsun, bu ilişkinize yön verme konusunda size yardımcı olacaktır.

aşk testi
Hislerinizin derinliğini ortaya çıkaracak diğer bir yöntem ise aşk ölçer olacaktır. Aşk ölçer sayesinde, hislerinizin ne kadar doğru olduğunu anlayabileceksiniz. Aşk ölçer, karşı tarafa hissettiğiniz duyguların yüzdesini verecektir. Acaba o kadar önemsemediğiniz duygular, tahmin ettiğinizden çok daha ağır mı basıyor? Veya çok ilgili görünen sevgiliniz, size sandığınız kadar değer vermiyor mu? Bunların hepsini, aşk ölçer sayesinde öğrenebilirsiniz.
Sevgiliniz ile uyumunuzu merak ediyorsanız da, burç uyumuna bakmanız yeterli olacaktır. Burç uyumu “http://www.burcuyumu.org”  sitesi ilişkinize dair pek çok ipucu verecektir. Astroloji, sandığınız gibi günlük fallardan oluşmaz. Burçlar, kişiler hakkında ciddi bilgiler vermektedir. Sevgilinizin burcunun özelliklerine baktığınız takdirde, onunla ilgili pek çok detayı öğrenebilirsiniz. Eğer birbirine uyumlu olan burçlara sahipseniz, olabildiğince huzurlu ve mutlu bir ilişki sizi bekliyor olacaktır. Tüm bu oyunları “http://www.kraloyunoyna.net” ile oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın