Sponsorlu Bağlantılar

En Kapsamlı Hosting Rehberi Burada <<

800 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda hosting hizmeti veren firmalar ve detaylı hosting arama ile ilgili bilgi vereceğim. ilk önce hosting nedir bununla ilgili olarak bilgi vermek istiyorum.

Hosting Nedir ?

Aslında buna barındırma hizmetleri diye biliriz. Web Master ile uğraşanlar yani bir web sitesi kurulumu ve geliştirmek için temel bilgilere ihtiyaç vardır. Bir internet sitesi kuracaksınız bunun için iki şeye temel ihtiyaç vardır. Bunlardan biri internet sitesinin adı “ademocut.com” gibi bu site adresini buldunuz bunun için bir  domain satan firma aracılığı ile bu ismi adınıza tescil ettiriyorsunuz yani satın alıyorsunuz.

ip adresim nedir

ikinci adım bu satın aldığınız sitenin barındırılacağı yer yani bu sitede resim yüklüyeceksiniz ftp protokolu için dosyalarınızı tutacağınız bir barındırma alanı yani hosting almanız gerecektir işte bir web sitesinin sql veri tabanın , bant genişliğinin , admin panelinin ve dosyaların tutulduğu yere hosting adı verilir.

Bu hosting aylık veya yıllık olarak kiralaya bilirsiniz. Buda maliyetli olabilmektedir. Bunun için en hesaplı hosting alanları arayabilirsiniz tabi ücretlerin yanı sıra sağlam ve güvenilir olması da önemlidir.

Peki Bu güvenilir ve sağlam hosting paketlerini nereden bulacağız. bunun için hostbul tam burada devreye giriyor. burada istediğiniz paketlerde hosting araması yaparak bulabilirsiniz.

“hostbul.net” sayesinde başlangıç paketleri , standart biresel linux , Limitsiz paket , Sanal Sunucular gibi paketleri arayabilirsiniz.

Diğer Hosting Arama kategorisi olarak ise ; Unix – Linux Hosting , Windows Hosting , Sanal Sunucu , Reseller Hosting , Dedicated Hosting , Managed Sunucu , Co-Locition , Weblog Hosting , Adult Hosting , Limitiz Hosting , Radyo Hosting , Tv Hosting gibi kategoriler üzerinde aramalar yaparak size en uygun hosting firması ile çalışabilirsiniz. Detaylı Hosting Araması için  http://www.hostbul.net/ adresi üzerinden aramalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca İlanlar kısmından ise iş ilanları Alan adı satmayı veya almayı düşünüyor iseniz buradan bulabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

hosting arama , bedava hosting , hosting bul , hosting ara , hosting firmaları , hosting kiralama , detaylı hosting arama

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın