Sponsorlu Bağlantılar

Ekran’da Küçük Siyah Kareler Çıkıyor?

1.336 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Enes

Soru Gönder : Bilgisayar’da oyun açarken 5 dk sonra ekranda küçük siyah kareler çıkıyor acaba ekran kartı ısınıyor ondan mi acil.

Cevap : Merhaba Soru Sor bölümünü kullandığınız için teşekkürler. Eğer normal sitelerde küçük kareler çıkmıyor ise ve oyun oynarken bu hatayı alıyor iseniz muhtemelen oyun ekran kartınızı fazla yorduğu için ısınmaya sebep verecektir ve küçük hatalar alabilirsiniz.

Bunun için soğutucu fan ve ekran kartı fan arasına termal macun ile yalıtım yapınız. Güncel ekran kartı sürücülerini kullanın bunun dışında ekran kartında sorun hala devam ediyor ve küçük noktalar yine devam ediyorsa ekran kartınızda arıza vermeye başladığını ve teknik servise götürmeniz gerektiği süresi gelmektedir.

Arama Tag & Etiket ;

ekran’da siyah kare sorunu , siyah ekran sorunu , ekran neden siyah , kesin çözüm , siyah ekran hatası alıyorum , ekran kartı siyah ekran , graphic card

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın