Sponsorlu Bağlantılar

Ek Oturum Açma Bilgileri Gerekebilir Nedir?

1.515 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda İnternet bağlantısının kesildiği bir durumda genelde benim başıma sık sık geliyor bu sorunun modemden kaynaklı olduğunu düşünmekteyim , Modemi kapatıp açtığımda  bilgisayarımda aşağıdaki örnek resimde görüldüğü gibi bir Bildirim balonu açılmaktadır.

ek oturum açma bilgileri gerekebilir

 

Bu bildirim balonunda  Ek oturum açma bilgileri gerekebilir  uyarısı nedir bunun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. peki nedir bu Ek oturum açma bilgileri ?Bu Bildirim işaretini konu başında değindiğim gibi İnternet Modem bağlantısı kesintisi sırasında Modeme reset olarak değilde kapatıp açtığımda bağlantının geldiği sırada almaktayız bu yüzden bağlantının düzeldiğini İnternet Bağlantının kopmalarından dolayı yeniden bağlantının geldiğinde alıyoruz. Aslında bu ikazın bir önemi yok sadece Bağlantının geldiğini algılayabiliriz. Bu hatanın ve sorunun bana göre değil ama çarpı işaretinden kapattı mı iş bitiyor Modemi Resetleyerek yeniden tekrar deneyiniz.

Tags – Etiketler ;

Ek Oturum Açma Bilgileri Gerekebilir bildirimi , Ek Oturum Açma Bilgileri Gerekebilir iletisi alıyorum , Ek Oturum Açma Bilgileri Gerekebilir mesajı , Ek Oturum Açma Bilgileri Gerekebilir nasıl düzeltilir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın