Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Anıtlaştırılmış Hesap Nasıl Olur?

1.485 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Bu tür Anıtlaştırılmış hesaplar vefat eden kişilerin anısını yaşatmak , hatırlamak ve anımsamak  için oluşturulmuş  hesaplardır.

Bu Hesapları Kimler Talep Edebilir ; 

Anıtlaşmış hesap için yakın arkadaşlarınız ve aileniz tarafından talep edilebilmektedir. Bu kişinin Profilinde ise ” Anısına ” ibaresi yer almaktadır.

Bu Hesap’da Neler Paylaşılabilir ;

Bu hesap üzerinde arkadaşları ve ailelerinin anılarını zaman tünelinde paylaşmaya yarayan bir hesaptır. Kişinin Gizlilik ayarlarına göre arkadaşları paylaşımlar yapabilirler . Bu paylaşımlar Facebook üzerinde kalır ve hedef kitle bunları görebiliyor. Bu hesaplara artık kimse giriş yapamaz herkese açık olan alanlar görünmez Örnek ; Tanıyor olabilecek kişiler gibi  bu hesabı bir hesap varisi tarafından yönetilebilir bunun için “https://www.facebook.com/help/1568013990080948” buradan bir bilgi alınabilir.

Anıtlaştırılmış Hesap Nasıl Talep Edilir ;

Bir Arkadaşınızın veya Ailenizden birinin hesabını Ölümsüzleştirmek ( Anıtlaştırmak ) için başvuracağınız adres için buradaki link’den yardım alabilirsiniz. https://www.facebook.com/help/contact/651319028315841  bu adres üzerinden bir talep formu doldurarak kişinin hesabını ( vefat eden ) anıtlaştıra bilirsiniz .

Ölümsüz hesap kapatma Formu ; https://www.facebook.com/help/265593773453448  Ölümsüzleştirilmiş yani Anıtlaştırılmış bir hesabı kaldırmak için bir bir talep formu yolla bilirsiniz .

Tags – Etiket ;

Ölürsem Facebook hesabım ne olacak , Ölen kişinin Facebook hesabı , Vefat eden kişinin hesabı , facebook anıtlaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın