Sponsorlu Bağlantılar

Dizüstü bilgisayarı elektrik prizinden çekince kapanıyor!

606 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Yusuf

Soru Gönder : Merhaba Adem Hocam , benim Asus marka laptopum var , Bilgisayarım sürekli elektrik prizine takılı çalışıyor , priz’den adaptörü çektiğim zaman bilgisayarım kapanıyor pil durum’da o kadar kötü değil yarım saat kadar beni idare ediyor ?

Cevap : Merhaba Yusuf bey , biraz bu sorunun cevabını kendiniz verir gibi olmuşsunuz , bilgisayarınızın bataryası kademe kademe olarak bitmeyebilir bazen bir bakmışınız hiç açılmıyor olabilir bunlara tamamen elektronik donanımlar olduğu için  ne olacağını  önceden kestirmek biraz zordur.

Şimdi bilgisayarınız bataryası yokmuş gibi elektrik prizinden çektiğinizde adaptörü kapanıyor ise batarya’nız ölmüştür , artık yeni bir pil almaya ihtiyacı olabilir . Bununla birlikte pil’de bir sıkıntı olmadığınızı düşünüyor iseniz , pil batarya yatağının  olduğu yer ile anakart arasında bir arızanın olduğunu söyleye bilirim bu durumda bilgisayarınızı servise götürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın