Sponsorlu Bağlantılar

Cpanel php sürümünü öğrenme

113 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Kullandığınızda Cpanel üzerinden php sürümü öğrenme konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgiler vereceğiz.

Bunun yanı sıra cpanel php sürümünü değişme konusunda aynı zamanda bilgi sahibi olarak oldukça işinize yaracak bilgilere sahip olacaksınız. Website ihtiyacına göre php sürümü değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bunun için ilk önce php versiyonu öğrenmek gerekmektedir. Bizde bunun nasıl yapılacağını sizlere aşağıda örnek resimli anlatım ile anlatacağız.

PHP VERSİYONU ÖĞRENME CPANEL

İlk önce yapmamız gereken Cpanele giriş yapmamız gerekecektir. Bunun için en basit yöntemi satın aldığınız hosting firmasının size vermiş olduğu kullanıcı adı, kullanıcı parolası, cpanel erişim link adresidir.

Siz kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız cpanel.siteadi.com şeklinde panel arayüzüne giriş yapabilirsiniz.

Cpanel sürümünü öğrenmek için panel kısımda “Yazılım” yazan yerde “MultiPHP Yöneticisi” ayarlarından giriş yapıyoruz.

Php sürümü yazan kısım da CPANEL PHP VERSİYONU yazmaktadır. Böylece panelin kullanmış olduğunu php sürümünü bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Peki php yükseltme, php versiyonu değiştirme işlemini nasıl yapacaksınız buda aslında çok kolay bunun için yanda php sürümü yazan yere giriniz.

CPANEL PHP VERSİYONU NASIL YÜKSELTİLİR

Yukarıda terfi edeceğiniz php sürümünü seçiniz ve Uygula demeniz yeterli olacaktır. Böylece versiyon yükseltme işlemini başarılı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: soru cevap sitesi kurulumu yapma

Bu konumuzda cpanel php versiyonu nasıl öğrenilir konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın