Sponsorlu Bağlantılar

Monstermarketplace Virüslü Sayfayı Kaldırma

272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara Free yani Ücretsiz Demo programları kurduğunuzda Bulaşabilen bu sayfayı Burdan İndireceğiniz”http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden programı ile kaldıracağız.  Bu programı buradan indirdik den sonra bilgisayarımıza kuruyoruz.

Bu Programı kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatıyoruz. Daha AdwCleaner programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Programdaki Scan Tuşuna basarak bilgisayarımızdaki kötü yazılımları taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Scan Tuşu ile tarattık dan sonra Bilgisayarımızda Monstermarketplace  ile ilgili girdileri bulduk dan işaretliyoruz ve Clean ile işaretlileri siliyoruz.

Bu Kötü girdileri sildik den sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

 

Tüm bunları yaptık dan sonra yeniden başlatık dan sonra Masaüstünde bulunan Web Tarayıcıların kısayollarındaki “http://www.monstermarketplace.com/ Uzantıları sileceğiz. Masaüstündeki tüm İ.Explorer-Chrome-Mozilla özelliklerinden bu uzantıyı siliyoruz.  Bunları yaptıkdan sonra ; İnternet Sayfalarınıda Google.com yada istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız, Hepsi Bu kadar bu sayfadan Kurtulmuş olacaksınız.

 

Diğer Bir kurtulma Yöntemi ;

Program kurmadan Regedit kayıtlarını temizliyerek de kurtulabilirsiniz. Aramasayfa.com için hazırladığım video aynen Monstermarketplace içinde uygulayarak  yapabilirsiniz.

 

Video ;

Monstermarketplace sayfası nasıl kaldırılır, bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalıştım, sizinde bu konuda zorlandığınız yerlerde yorumlar bölümünden yazarak yardım alabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın