Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} err_network_changed hatası

6.287 views
Sponsorlu Bağlantılar

err_network_changed hatası – Ağa Erişilemiyor sorunu nasıl kaynaklanır bunun üzerinde duracağız. Bu sorunu ben şu şekilde almıştım , ev ortamında yeni aldığım adsl modem tanıtmadan google chrome sayfasını açtığımda err_network_changed , ağa erişilemiyor  diyerek sayfa görüntülenmemişti.

Sayfanın görüntülenmeme sebebi ise bilgisayarımız İnternet’e bağlı olmamasından kaynaklı idi. Bilgisayar internet bağlı olmadığı için bu sorun alına bilmektedir. öyle ise bu sorunun çözmek , fixlemek için Adsl Modem bağlantılarını tam yaptığımızdan emin olmamız gerekiyor.
err_network_changed

 

Çözüm ;

Benimki yeni kurduğunuz bir modem’de ayarların tam yapıldığından emin olunuz , kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizden emin olun , Adsl Modem ve Bilgisayar arasındaki bağlantı kablosunu kontrol ediniz bağlı olduğundan emin olun. Gerekirse bu cihazları reset atarak yeniden kurulum yapınız.

Dns Adreslerini değiştirebilirsiniz , Bunun için Google Dns Adreslerini kullanarak yeniden deneyiniz. birinci dns adresi ; 8.8.8.8 ikinci dns adresi ; 8.8.4.4 yapabilirsiniz.

DNS ADRESİNİ NASIL DEĞİŞİR HEMEN BURADAN ÖĞREN

Arama Tags & Etiket ;

err_network_changed chrome , err_network_changed windows 10 , err_network_changed windows 8 , err_network_changed sorunu ve çözümü , err_network_changed hatası nasıl çözülür, err_network_changed fix , err_network_changed uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} err_network_changed hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben olayı cözdüm iplerle bir bağı yok ki sadece wpn koruması olan modemlerde 10 dakikada bir ıp değişir ki hackleme olursa ıpler degistigi içn hackerlrın işini zorlaştıran bir sistematik yazılımdır wpn koruması hepsi bu çok basit

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın