Sponsorlu Bağlantılar

3D Touch , Peek ve Pop Nedir?

647 views
Sponsorlu Bağlantılar

3D Touch Nedir?

Apple 3D Touch ; Dokunmatik ekrana yeni özellikler katarak , kullanım özelliğini genişletti. Dokunmatik ekranlar’da elimiz ile genişletebiliyor , normal haline geri getirebiliyorduk. 3D touch özelliği ile artık bundan sonra İphone 6s , İphone 6s Plus ile yapabileceğimiz özellikleri şu şekilde kısaca anlatabiliriz. Apple 3D Touch iki şekilde işlev görevini yeri getirebilmektedir.

apple 3d touch peek pop özelliği

Peek Özelliği Nedir ;

Telefona gelen bir iletiye hafif bir dokunuş ile bastırarak ön izlemesini görebiliyoruz buna Peek Özelliği denmektedir.

Pop Özelliği Nedir ;

Telefona gelen iletiye peek göre biraz daha bastırdığımız’da mail veya mesajları açabiliyoruz.  Buna’da pop özelliği denmektedir.

Kısaca Peek ve Pop şu şekilde özetlemek gerekirse gelen bir mesajı hafif dokunuşla bastırdığımız’da ön izlemesi ( peek ) görebiliyoruz buna biraz daha basılı tuttuğumuzda ise bu mesajı açıyoruz bunda pop özelliği denmektedir. 3D Touch kullanımı bu kadar basittir.

Arama Tags & Etiket ;

3d touch nedir , 3d touch özelliği , 3d touch İphone 6 , peek nedir , pop nedir , Apple 3D Touch peek pop özelliği , 3d touch ne işe yarar , peek ve pop özelliği nedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın