Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüm] delta-homes sayfası nasıl kaldırılır?

4.299 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yönlendirme Sayfasını AdwCleaner Programını bilgisayarımıza indirip kurarak ve program kurmadan kaldırmaya çalışacağız. ilk önce bu virüslü yönlendirme sitesinin bilgisayarınıza indirdiğimiz ücretsiz ve demo programlardan bulaşıp web tarayıcıların ana sayfalarını değiştirerek sizi bu sayfaya yönlendirmesini sağlarlar bu siteler sahte bir arama motorudur.

Şimdi Gelelim bu yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programını  indirip kurarak kaldırmaya programınızı kuruyoruz daha sonra bilgisayarımızda çalışan tüm programları kapatarak programı çalıştırıyoruz.,

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

aşağıdaki program özelliklerini kullanarak temizlik işlemlerine bağlayalım, artık dan virüs kaldırma işlemi için farklı yolla başvuracağız.
adwcleaner scanner virusÇalıştırdığımız bu programla Scan Butonu ile taratmaya başlıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı taratarak bir çok Girdinin listelendiğini göreceksiniz. Bu girdiler arasında Delta-Homes ile ilgili tüm girdileri işaretleyerek siliyoruz. Bu Girdileri sildik den sonra bilgisayarımızı yeniden başlatalım. Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masa Üstünde Bulunan Web Tarayıcılarımızın Yandex-Explorer-Mozilla-Chrome tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve Hedef URL uzantısındaki “http://www.Delta-Homes.com  urlsini kaldırıyoruz.

delta homes Yönlenidirme sayfasını kaldırmaResimde Görüldüğü gibi işaretli “http://www.delta-homes.com sayfasını siliyoruz. Bu işlemi yaptık dan sonra buradan çıkıyoruz.

Daha sonra Web Tarayıcılarımızın Yandex-Mozilla-Explorer-Chrome Ana Sayfalarını istediğiniz bir siteye google olarak da değiştirebilirsiniz. Bu işlem ile bu sayfadan kurtulmuş olacaksınız.

Program Kurmadan Kurtulma (Manuel ) ; 

 

Aramasayfam için Hazırladığım Bu video ile aynen delta homes sayfası için uygulaya bilirsiniz aynı yöntem değişiklik yok sadece aramasayfam yerine delta homes olarak değiştireceksiniz.

Arama Tags & Etiket;

deltahomes kaldırma, deltahomes silme, deltahomes chrome, deltahomes virüs, deltahomes silme, deltahomes nasıl silinir, deltahomes kurtulma, deltahomes temizleme, deltahomes virüsü silme, remove deltahomes

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüm] delta-homes sayfası nasıl kaldırılır? (9 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Adem, iyi günler.
  Adı geçen korsan program dün bizim laptopa da bulaşmış yanlışlıkla!
  Dün gece epey uğraştım ama bilgilerimin eskidiğini gördüm maalesef.
  Bugün bir ara senin bloğuna girdim, okudum ama yine program yüklemek gerekeceği için denemedim bile başka çözümler aradım. Birkaç saat uğraşmama rağmen olmadı ve sinirlenmeye başlamıştım ki ” hadi tekrar bakayım Adem’in çözümüne” dedim. İyi ki demişim orada bulunan “adwcleaner”ı tıklayıp yüklemeden çalıştırdım.
  Şimdilik KORSANI OKYANUSA GÖMDÜM gibi görünüyor, umarım tekrar çıkmaz.
  Teşekkürler ve başarılar.

  • Merhaba Ümit Bey , Win + R Tuşları çalıştır ( run ) penceresini açıyorsunuz . daha sonra regedit komutunu yazınız

 2. Tesekkurler kardsm beni buyuk bi sorundan kurtardın zaten neden boyle virüs ler yapıyolarki

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın