Sponsorlu Bağlantılar

browse-search.com yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır?

313 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızı bulaşan bu viruslu yönlendirme sayfasını AdwCleaner Programı ile kaldırmaya çalışacağız. Bu programı bilgisayarımıza kurmadan önce bu sayfa hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu yönlendirme sayfası Browse-Search .com sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz ve kurduğumuz demo ve ücretsiz free yazılımlardan bulaşmaktadır. Bu Yönlendirme sayfası bilgisayarımıza bulaşınca web Tarayıcılarımızın hedef url lerini değiştirip Browse-Search .com Sayfasına yönlendirilirsiniz bu sahte arama motorunu kullanılmasına zorlanır bu zamanla bilgisayarımızı yavaşlamasına sebep olur.

Şimdi Bilgisayarımıza kuracağımız “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden bilgisayarımıza kurarım.  Bu programı bilgisayarımıza kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatarak bu program çalıştıralım.

adwcleaner scanner virus

 

işaretle belirtilen Scan Butonu ile bilgisayarımızı taratalım.

adwcleaner scannerBilgisayarımızı tarattık dan sonra  Browse-search.com ile ilgili tüm girdileri işaretliyoruz ve Clean Butonu ile siliyoruz. Bu girdileri sildik den sonra Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masa üstünü kısayolları bulunan Mozilla-Explorer-Yandex ve Chrome tarayıcıların Özellikler Bölümüne giriyoruz ve “http://www.Browse-search.com uzantılarını siliyoruz.

browse-search yönlendirme sayfasını silmeResimde Görülen işaretli url ‘yi siliyoruz.

Daha sonra buradan çıktık  dan Sonra Web Tarayıcıların AnaSayfalarını google.com yada istediğiniz bir sayfaya değiştirerek bu işlemleri tamamlamış oluyoruz.

Programsız Kaldırma ; 

Aramasayfam.com için hazırladığım bu video ile aynen Browse-Search.com için uyarlıyabilirsiniz Metod Aynıdır. Burada yapılması gereken aramasayfam.om yerine browse-search.com olarak değiştirerek yapmanız.

yukarıda video ve diğer adımları izleyerek bu yönlendirme sayfası browse-search sayfasından kurulmuş, temizlemiş olacağız, sizinde takıldığınız sorunlara yorumlar bölümünden tarafımıza iletebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın